автобусні маршрутиУ Дрогобичі з 1 червня тимчасове перевезення пасажирів на міських маршрутах № 9 та 12 знову здійснюватиме КП «Комбінат міського господарства»

Оскільки завершується термін дії договору на тимчасове перевезення пасажирів на цих маршрутах, з метою недопущення припинення обслуговування пасажирів на міських маршрутах №9 «вул. Горішня Брама (дачі) – пл. Злуки» та №12 «вул. Холмська – пл. Злуки (залізничний вокзал)», на останньому черговому засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради було прийнято рішення про укладення договору з КП «КМГ» терміном на три місяці.

Як роз’яснив головний спеціаліст з питань підприємництва, транспорту та зв’язку відділу економіки Ігор Юзьв’як, попередньо було оголошено конкурс на перевезення пасажирів на міських маршрутах №9 та №12. Однак жодної з пропозицій від перевізників не надійшло. Відтак, конкурс не відбувся.

Після цього відділом економіки було розміщено на офіційному інтернет-порталі Дрогобицької міської ради оголошення, в якому перевізників запросили укласти тимчасові угоди на перевезення на вищевказаних маршрутах. Оскільки й цього разу перевізники не зголосилися, а термін попереднього договору, який тимчасово укладений з КП «КМГ» добігає кінця, керівництвом міста було прийнято рішення винести на розгляд виконкому пропозицію повторно укласти тимчасовий договір з КП «КМГ», щоб не допустити з 1 червня колапсу на маршрутах №9 та №12.