Робототехніка та інноваційні технології: місцевий бізнес подарував двом освітнім закладам громади 3-D принтери

3D-технології є невід’ємною частиною комп’ютерної індустрії. Тривимірне моделювання користується вагомим попитом в інженерному проектуванні різноманітних технічних пристроїв, архітектурно-ландшафтного дизайну, і звичайно ж,  сфери розваг.

Всупереч тому, що 3-D друк не так давно з’явився в освітньому просторі, все частіше 3-D принтери залучаються саме для навчання учнів. 3D-друк може не лише полегшити вивчення всіх дисциплін, але й при правильному підході може викладатися як самостійний предмет.

 

Окрім цього, впровадження таких інноваційних інструментів спряє розвитку уяви і фантазії. Діти бачать, як можна реалізувати той чи інший проект на практиці і візуалізувати творчі задуми. Також це потужна мотивація до наукової діяльності. Учні освоюють тонкощі інженерного мистецтва, що дозволяє їм з легкістю зануритися в освітній процес.

Днями дві школи нашої громади поповнились новинками у сфері робототехніки. Директор ТОВ «ДДЗ» Євген Немілостівий та директор ТзОВ Грейнпласт Карпати Юрій Мацигін закупили два 3-D принтери, на яких тепер учні матимуть змогу опанувати сферу моделювання та 3-D друк. Принтери, отримані від благодійників, очільник громади Тарас Кучма та його заступник із гуманітарних і соціальних питань Юрій Кушлик одразу відвезли до навчальних закладів – Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого та Бистрицької гімназії.