торгівля у ДрогобичіЗа несанкціоновану торгівлю у центрі Дрогобича порушників покарали на 29 тис. гривень штрафу

Від початку року на торговців, які несанкціоновано

здійснюють торгівлю у центральній частині Дрогобича, складено 146 адмінпротоколів. З них 55 осіб притягнуті до відповідальності на загальну суму штрафу 29 тисяч гривень.

Про це у понеділок, 12 серпня, у ході щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста повідомив керівник КП «Муніципальна варта» Євген Блонський.

За словами посадовця, за останні два тижні на порушників складено 15 адмінпротоколів, які тягнуть за собою сплату штрафу 4 700 тис. гривень.

«У критому ринку є 80 торгових місць для реалізації молочної продукції, однак станом на сьогоднішній ранок зайнято лише 6 місць», — зазначив директор КП «Дрогобицький ринок» Володимир Білоган.

Сьогодні ситуація зі стихійною торгівлею залишається критичною. Попри боротьбу муніципалів з порушкниками, проблема залишається невирішеною. Більше того, у соцмережах точаться дискусії: одні, яких меншість, захищають «бідних бабусь», попри те, що порушники здійснюють торгівлю з бусів, більшість мешканців міста витупає проти цієї торгівлі. Негативно ставляться до цього стихійного явища й мешканці, які на зустрічі з міським головою Тарасом Кучмою та службовцями міськради, одноголосно звертаються до керівництва міста з пропозиціями як недопустити цього явища у центрі міста.

Для того, аби покласти край спекулюванню громадською думкою з боку осіб, які зацікавлені у стихійній торгівлі, та погодити з громадою шляхи виходу з цієї ситуації, наступного тижня буде скликано засідання Круглого столу, за участі фахівців, експертів, громадських діячів Дрогобича, представників ЗМІ та посадовців ДМР. Круглий стіл буде проведено в межах співпраці Дрогобицької міської ради та Українського кризового медіа-центру.

На разі адміністрація Дрогобицького ринку працює над розробленням плану території ринку, який би вміщував усіх торговців, які реалізують різноманітну продукцію на території Дрогобича.