Виконавчий комітетВиконавчий комітет Дрогобицької міської ради прийняв рішення «Про упорядкування в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини міста (пл. Ринок)»

Міськвиконком оголосив центральну частину міста (пл. Ринок) пішохідною зоною та затвердив положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини міста Дрогобича.

Перепустки на в’їзд транспортних засобів буде видавати комунальне підприємство «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради за відповідну плату. У вартість перепустки входитимуть витрати на утримання площі Ринок в належному стані.

Департаменту міського господарства міської ради доручено забезпечити встановлення на вул. Я. Осмомисла (в’їзд на пл. Ринок) дорожнього знаку 3.35 «Стоянка заборонена», знаку 5.70 «Фото-, відео фіксування порушень Правил дорожнього руху» та знаку 5.33 «Пішохідна зона».

Нагадаємо, що це вже друга спроба міської влади перетворити центр міста в пішохідну зону. Попередники нинішньої влади також неодноразово приймали рішення про обмеження в’їзду автотранспорту на пл. Ринок, але не змогли домогтися їх виконання.