парк ТрускавцяГоловні очільники області у Трускавці пропустили вражаючу атракцію курортного міста – затоплення центрального парку.

Сьогодні, 6 червня Олег Синютка, голова Львівської ОДА та Олексій Кудрявцев, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України, підписати у курортному місті акт приймання-передавання повноважень Державної архітектурно-будівельної інспекції України Трускавецькій та Дрогобицькій міським радам. Та от не встиг кортеж із високопосадовцями покинути оздоровницю, як містом пройшла сильна злива.

Наслідки негоди для Трускавця, традиційно, не могли залишитися не поміченими – у курортному парку міста, біля джерела «Едвард», миттєво утворилося величезне озеро – у якому плавали сміттєві баки, гілки старих дерев та інший побутовий непотріб. Та і на цьому не все – від «Едварду» бурхливі потоки води потекли прямісінько до Майдану Незалежності, заполонивши собою центральну дорогу парку.

Що найгірше — такий потоп у парку міста не дає можливості відпочиваючим дійти до бювету по Нафтусю. Все що залишається гостям міста – обходити парк численними непевними доріжками, або ж визуватися і йти босяка до бювету.

Несподівана Венеція у центрі Трускавця за цю весну трапляється не вперше – як тільки містом пройдуть серйозні зливи – курортний парк пливе. Виною цьому старий каналізаційний колектор, який біля «Едварду» просто не справляється із величезним потоком води.

Та от допоки депутати міської ради із засідання в засідання думають, чи виділяти кошти із бюджету міста на заміну старих мереж у Трускавці – місто уподібнюється до Венеції, коли у ньому дощить. Хто радіє від такої атракції – так це молодь міста – серед юних трускавчан більшає тих, хто вважає за екзотику зробити собі селфі на фоні трускавецького потопу.

Допоки молодь хизується вражаючими світлинами, трускавецькі посадовці надзвичайно мляво реагують на затоплення парку – у мерії міста традиційно носяться із ідеєю встановлення скульптур по місту, складають плани святкувань на День Трускавця і ніби не помічають, що з негоди у негоду Трускавець пливе. Тож не виключено, що зовсім скоро у курортному місті проходитимуть змагання на байдарках. Принаймні, це було б весело.

Ірина Романова

Джерело: Джерела Трускавця