У суботу, 29 червня, на футбольному полі ДЮСШ імені І. Боберського відбулось нагородження переможців дитячого футбольного турніру «Galychyna cup»

Турнір проходив у кілька етапів та згуртував навколо себе чимало поціновувачів футболу з різних областей України.

Шість команд змагались між собою, демонструючи високий рівень підготовки та мотивацію до перемоги, передає ДНК. Чемпіонами турніру стали гравці команди «Галичина U-14», друге місце здобула «Галичина ліцею №1», а на третьому впевнено зайняла команда «СК Стебник».

За перемогу у турнірі також змагались команди «Скала Моршин», «Галичина ліцею №2» та «Прогрес Софіївський» з міста Києва.

Усі призери змагань отримали кубки та медалі за перші місця, інших учасників нагородили пам‘ятними медалями за участь в турнірі. Також було нагороджено кращих гравців турніру. Відтак, за результатами оцінювання кращим бомбардиром став Іван Щербак (Галичина U-12), кращим воротарем обрали Ярослава Буня ( Галичина ліцею №1), а кращим гравцем – Назара Дмитріва (СК Стебник).

Також під час нагородження усі команди оплесками подякували мужнім захисникам України за можливість приймати участь у спортивних турнірах, розвиватись та здобувати нові спортивні перемоги і досягнення.

Команди футболістів привітав заступник міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, який побажав юним футболістам нових вершин у спорті, розвитку та вдосконалення.