Переселенці з Криму у ДрогобичіСьогодні, 22 липня, депутати Дрогобицької міської ради підтримали рішення про надання переселенцям із Криму частини приміщення колишнього ЖЕКу № 4 під облаштування культурно-духовного центру

Представник цієї громади Рустем у виступі перед депутатами зазначив, що кримці, яких війна закинула до Дрогобича, мають потребу у спільній п’ятничній молитві. «Ми не будуємо мечеть, бо не хочемо тут конфлікту. Маємо бажання створити культурно-духовний центр, у якому буде одна кімнатка для молитви», — оголосив наміри своєї релігійної громади кримець.

Підтримати рішення агітував депутатів в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик, наголосивши, що ці люди нині перебувають у Дрогобичі через спільну трагедію України. З його слів, про задоволення духовних потреб кримців клопоче не лише міська влада, посприяти переселенцям просить також від європейської спільноти благодійний фонд «Карітас».

Депутати схвалили рішення, відповідно до якого кримцям в розпорядження надається частина будівлі колишнього ЖЕКу № 4, що перебуває в руйнівному стані. Влада задекларувала підсобити кримцям, яких у Дрогобичі нині близько 100, у ремонті приміщення.