маленькі ДрогобичаниСьогодні, 2 червня, у мармуровій залі Ратуші відбулося урочисте нагородження учнів 1-4 класів шкіл Дрогобича

В. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик привітав дітей із закінченням навчального року. Понад 20 учнів за досягнення у навчанні і відзнаки у громадському житті міста отримали подяки та ілюстровані книжки.

Відзначення талановитих дітей початкової школи у Дрогобичі стало традиційним щорічним заходом до Міжнародного Дня захисту дітей. Як відзначає начальник відділу сім’ї, молоді та туризму Леся Пашко, саме ті діти, які помітні успіхами в початковій школі, згодом стають учасниками Школи лідера, очолюють молодіжні громадські організації і відзначаються високою громадською активністю у житті міста.

Представництво ЄС в Україні проведе у Дрогобичі пізнавальний захід «ЄВРОавтобус: об’єднаймо Україну»
На суботу, 6 червня, з 12.00 до 14.00 у Дрогобичі запланований вуличний інформаційно-пізнавальний захід представництва ЄС в Україні «ЄВРОатобус: об’єднаймо Україну». Організатори пропонують дрогобичанам зустріти ЄВРОавтобус у своєму місті, поспілкуватися з Послом ЄС, Головою представництва ЄС в Україні Яном Томбінські. Відтак молоді міста буде надана можливість виявити свій європейський потенціал — взяти участь у конкурсах та вікторинах на знання фактів про ЄС, разом з митцями розмалювати магніти-символи країн Європи, стати учасником селфі-флешмобу, відвідати вуличну бібліотеку та фотовиставку на європейську тематику.

Нагадаємо, 5-6 червня у Дрогобичі проводяться Дні Європи

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому