Дрогобичводоканал25 громадянам із соціально незахищених категорій встановлено засоби обліку води, придбані бюджетним коштом

Таку інформацію озвучив у прямому ефірі радіо «Франкова земля» начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала.

Згідно з протокольними списками комісії з безплатного встановлення засобів обліку води, що створена при виконкомі Дрогобицької міської ради, за результатами розгляду поданих заяв попередньо було визначено 93 абоненти, які мають право на отримання безплатного лічильника.

Процес встановлення придбаних бюджетним коштом водомірів, зазначають у службі збуту водоканалу, відбувається з деякими складнощами – на заваді швидкому та безпроблемному встановленню засобів обліку води часто стають старі мережі, іржаві труби. Також при перекритті водопостачання до будинку, у якому слід встановити абоненту лічильник, виникають труднощі через несправні вентилі, засувки та інше.

Увагу споживачів, яким передбачено встановлення безплатних лічильників, у службі збуту також загострюють на тому, що коштом місцевого бюджету закуплено лише комплектацію для водомірного вузла: вентиль, фільтр грубої очистки, водяний лічильник, зворотній клапан. У разі потреби для встановлення засобу обліку води додаткових комплектуючих споживач повинен придбати їх власним коштом.

Нагадаємо, у липні сесія Дрогобицької міської ради виділила 50 тис. грн. для придбання засобів обліку води для осіб соціально незахищених категорій.