ОРДЛООкупований Луганськ, зруйнований вогненним дощем, як у біблійних оповідях про руйнування Содому, явився уві сні журналісту Валентину Торбі

Валентин Торба раніше жив у Луганську, зараз він живе в Києві і працює в газеті «День», повідомляє ДНК з посиланням на «Диалог.UA».

«Сірий Луганськ, налита хмара, передвіщає грозу. Вона наповзає з дахів багатоповерхівок. Але замість блискавки бризки полум’я. Одна, потім друга спалах і нарешті, все небо у вогні, який ллється не худнучи на землю, на будинки, на людей. І ось вже і мій будинок наполовину зруйнований. Танки безпорадні і стріляють лише для того, щоб прорубати дірку в завалах. Місто перетворилося за лічені хвилини в купи бетону з хаотично розкиданими лабіринтами з вузьких ходів, хитких нір», — розповів журналіст про своє нічне видіння.

І додав, що на ранок після тої ночі отримав по електронній пошті лист від своєї знайомої, яка живе в Луганську. Вона розповіла, що на міській телевишці з нагоди «дня республіки» обладнали ілюмінацію в кольорах прапора «ЛНР». І додала, що Луганськ став містом, з якого потрібно їхати, і напрямок від’їзду вже не має значення.

«У цьому пеклі немає ні життя, ні майбутнього», — резюмувала луганчанка.