ДЮСК СпортовецьОдними з основних завданнями діяльності ДЮСК «Спортовець» курорту Трускавець є залучення якомога більшої кількості дітей міста до систематичних занять фізкультурою і спортом

У Трускавецькому дитячо-юнацькому спортивному клубі «СПОРТОВЕЦЬ», як позашкільному навчальному закладі спортивного профілю, активно підтримуються олімпійський рух, який поширює ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту і сприяє налагодженню дружніх стосунків між людьми.

Одними з основних завданнями діяльності ДЮСК є залучення якомога більшої кількості дітей міста до систематичних занять фізкультурою і спортом та підготовка спортсменів до участі в спортивних змаганнях різних рангів.

ДЮСК Спортовець

Для досягнення цих завдань щорічно організовуються спортивно-розважальні ігри «Старт до Олімпу» серед дітей підготовчих груп дитсадків та учнів перших класів загальноосвітніх шкіл Трускавця. Спортивно розважальні ігри проводяться у формі спортивних змагань у 8 естафетах. Цим заходам приділяється особлива увага, адже діти цього віку є основним контингентом для набору у секції «СПОРТОВЦЯ» . Задовго до проведення ігор розробляється Положення, щоб учасники змагань мали змогу підготуватися до спортивних випробувань, вдосконалити свої фізичні якості та у подальшому подружитися зі спортом через заняття у клубі.

Напередодні «Старту до Олімпу» з представниками та суддями проводяться наради-семінари із питань організації і проведення змагань на яких основним питанням є дотримання олімпійського девізу «Головне не перемога, а участь!» та доведення цього гасла до усіх батьків вихователів та вчителів, які задіяні до заходів.

Щоб стимулювати дітей до подальших занять у «СПОРТОВЦІ» та уникнути розчарувань від поразки, усім дітям без винятку виписуються іменні грамоти за активну участь чи зайняте місце та вручаються медалі по завершенні змагань.

11 травня 2017 року в ігровому залі ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» проведено ХІІІ спортивно-розажальні ігри «Старт до Олімпу» серед учнів 1-х класів СЗШ м. Трускавця, а 12 травня серед дітей дошкільних закладів. Допомогу в організації та проведенні змагань надавав відділ освіти Трускавецької міської ради завідувач Орест Лобик ). За кошти клубу було придбано призи (кубки, медалі і грамоти).

Обслуговувала змагання суддівська бригада з числа кваліфікованих тренерів ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

ДЮСК Спортовець

Для дітей була створена святкова атмосфера, проведено урочисте відкриття з виконанням Гімну України та рівнянням на Державний прапор України.

Відкривав змагання директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Любомир Мацькович. На урочистому відкритті змагань з вітальними словами до учасників змагань та їх батьків звертався міський голова Андрій Кульчинський. Головний суддя Ігор Гургула ознайомлював присутніх з програмою змагань та представляв команди.

ДЮСК Спортовець

У змаганнях брали участь 8 команд усіх перших класів міста (96 чол.) та 5 команд дошкільнят ( 60 чол.), які демонстрували хорошу фізичну підготовку, а чемпіонами цьогорічних змагань стали учні 1-А класу СЗШ №1 команди «Соколята» та дошкільнята команди д/у «Теремок».

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ», а призери кубками. Нагородження проводили міський голова Андрій Кульчинський, секретар Трускавецької міської ради Наталя Понамаренко, завідувач відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Роман Коваль та директор ДЮСК Любомир Мацькович, який гостинно запрошував усіх дітей до занять у секціях «СПОРТОВЦЯ».

Заступник директора ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»
з навчально-виховної роботи Ігор Гургула