оголошенняУ місті Борислав за розклеювання оголошень в невизначених місцях притягатимуть до адміністративної відповідальністі

Про це повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на відділ внутрішньої політики Бориславської міської ради.

Виявленням порушників займаютимуться працівники управлінь по контролю за благоустроєм міста. Порушників виявлятимуть в ході проведення перевірок, під час яких встановлюватимуть рекламні і приватні оголошення, розміщені в невизначених місцях. Виявлені оголошення будуть фотографувати і в подальшому такі фотознімки слугуватимуть доказами в адміністративній справі.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно з Правилами благоустрою та порядку утримання території міста Борислава, затверджених рішенням сесії Бориславської міської ради підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, громадянам на об’єктах благоустрою забороняється: розклеювати оголошення, афіші, газети, плакати, агітаційні матеріали на фасадах будинків, стовпах, парканах, деревах, зупинках громадського транспорту та інших не визначених для цього місцях.