оренда земліПрокуратура в суді домоглась визнання недійсним та розірвання договору оренди земельної ділянки на вул. Трускавецькій у Бориславі в районі трускавецького озера

Крім того, суд зобов’язав ТзОВ «Делакс Україна», яке орендувало вказану земельну ділянку для будівництва та обслуговування мотельного комплексу, привести її у придатний для використання стан та повернути місту.

Суд підтримав позицію прокуратури, що вказаний договір оренди землі укладено з порушенням вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, епопея з бориславською землею біля Трускавецького озера триває вже 12 років У 2004 році Бориславська міськрада дала дозвіл ТзОВ»Делакс-Україна» на виговлення містобудівельного обґрунтування для спрудження мотельного комплексу. Згодом, на початку 2005 року, містобудівельне обґрунтування було затверджене та надано дозвіл на затвердження земельної ділянки.

Далі навколо цієї земельної ділянки розгорілися гострі дискусії. Коли питання про надання земельної ділянки в оренду винесли на розгляд сесії міськради, воно не набрало необхідної кількості головсів. ТзОВ «Делакс-Україна» звернулося в суд. Господарський суд приймає рішення, яким зобов’язує укласти договір оренди з ТзОВ «Делакс-Україна». На виконання рішення суду 2006 року Бориславська міська рада укладає договір оренди землі з «Делакс-Україна» терміном на 10 років. За цим договором за 12, 96 га землі біля Трускавецького озера орендар сплачує тільки 626 гривень на місяць.

У 2011 році земельна комісія Бориславської міської ради під час виїздного засідання на місце виявила ще один цікавий факт. За даними БТІ, станом на листопад 2006 року готовність незавершеного будівництва мотельного комплексу становить 4%. Такий обсяг незавершеного будівництва означає, що був збудований фундамент. Але ніякого фондаменту на зазначеній земельній ділянці, станом на 2011 рік, не було. На території встановили тільки сторожові споруди, і ті з порушенням норм забудови.