Вчора, 2 вересня, в селі Бійничі відбулося урочисте відкриття сучасного дитячого садка «Бджілка»

У церемонії відкриття взяли участь перший заступник міського голови Ігор Герман, заступник міського голови Роман Москалик, керівник відділу освіти Віталій Вовків, радник міського голови Михайло Сікора, голова постійної депутатської комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї та спорту Роман Грицай, староста села Василь Василенко та численна громада села Бійничі, передає ДНК.

Майже три роки пішло на капітальну реконструкцію приміщення колишньої сільської школи. Як наслідок – споруда стала сучасним приміщенням садка, комфортним для дітей.

Захід розпочали із благословення місцевого пароха – отця Анатолія, який згодом освятив дошкільну установу та побажав вихованцям, педагогам та керівництву садка плідної праці та здобутків.

Як підкреслила в ступному слові директор установи Анна Грещук – завдячуючи керівництву Дрогобицької громади повну реконструкцію та оновлення садка цьогоріч вдалося завершити. Відтак уже від завтра – 18 діток здобуватимуть тут дошкільну освіту та розвиватимуть свої таланти.

Радий бути присутнім на такому святі. Дивлячись на талановитих дітей у спогадах виринає садок, який і я відвідував. Враховуючи військові дії та напружену ситуацію в країні тішить те, що ми не стоїмо на місці, а розвиваємось і маємо сьогодні відкриття нового сучасного садка. Тож від імені міського голови Тараса Кучми, щиро вітаю вашу громаду із такою радісною подією. Нехай малеча росте і тішать вас своєю творчістю, нехай дорослі – розвивають таланти нашого підростаючого покоління, – наголосив в ступному слові перший заступник міського голови Ігор Герман.

В споруді дошкільної установи провели зовнішні та внутрішні роботи: пофарбували фасад, облаштували сучасну групу із новими меблями та кутками дозвілля для дітей. Подбали і про спальне приміщення для малечі – комфортні ліжка та яскрава постіль. Також в дошкільній установі є  санвузол із душовою кімнатою, комфортна роздягальня та кухню, де готуватимуть смачні страви для дітей.

Не забуваються три речі: рідна земля, мамина любов і садочок. Діти села Бійничі з нетерпінням чекали цієї події. Тож радіємо спільно із вами. Щиро сподіваюсь, що діти будуть пам’ятати смачну кухню, своїх вихователів і чудовий час дитинства проведений у цих стінах. Нехай в цьому садку звучить дитячий сміх і радість, – побажав керівник відділу освіти Віталій Вовків.

Кульмінацією дійства стало перерізання символічної стрічки. Відтак усі присутні оглянули споруду садка, а отець Анатолій освятив приміщення та поблагословив малечу, працівників дошкільної установи, батьків та гостей.

Діти – це наше майбутнє. У цей непростий час, коли ворог руйнує нашу державу – ми намагаємось розвиватись і дбаємо про дітей нашої громади. Відкриття нового садка у Бійничах – яскраве цьому підтвердження. Тому радіємо сьогодні спільно із вами та віримо в успіхи діток, які тут навчатимуться, – наголосив Роман Грицай, голова постійної депутатської комісія ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї та спорту.