Борислав давно вже привернув увагу віруючих християн.

Борислав церква св. АнниЗ усіх-усюд приїжджають люди, щоб помолитися в унікальному храмі — церкві св. Анни, настоятелем якого є отець-доктор Роман Василів.

Побував у Бориславі і голова патріаршої курії паломницьких центрів УГКЦ Дмитро Мироненко. Столичний гість приїхав не просто так. Він взяв участь у засіданні “круглого столу”. Йшлося під час розмови про паломницький центр при згаданій вже церкві. Стараннями о.Романа тут зібрано мощі багатьох святих.

Першим на засіданні своє слово сказав сам настоятель храму о.Роман Василів. Його діяння дають дивовижний результат. У церкві пульсує потужна     енергетика, відбуваються дивовижні речі. Розповів про це сам о.Роман Василів. Як визнав настоятель, люди тут зцілюються. Відбуваються такі перевтілення, які не пояснити з наукової точки зору. Молитва в церкві, “апелювання» по допомогу до святих, чиї мощі зберігаються тут, допомагають, багатьох зцілюють. Люди розкаюються, повертають собі внутрішню рівновагу. “Є багато випадків, коли відступають навіть невиліковні хвороби, засвідчив о.Роман. — Хворі приходили сюди, молилися перед майбутньою операцією, а потім нові аналізи і знімки нічого не виявляли. Багато народу приїжджає до храму, щоби отримати надію. І отримує її. Хтось шукає порятунку від хвороби, хтось — від родинних негараздів”.

На переконання Дмитра Мироненка, слід зробити все

для того, аби якомога більше людей мали можливість тут бувати. Для цього необхідно створити відповідні умови. Подбати, аби паломники мали де відпочити та поспати. Настав час подумати про створення інфраструктури. Було б добре, якби в цій благородній справі взяли участь духовна та світська влада, усі небайдужі. Громадськість не повинна стояти осторонь. До речі, як заявив київський гість, новостворений у нашому місті паломницький центр введено у базу даних паломницьких місць УГКЦ. На даний час у церкві св.Анни зберігається близько двох тисяч мощів різних святих.

 

Маргарита ВОЛЬНА