Трускавець МНСНагадаємо, не так давно трускавецьким надзвичайникам довелося двічі рятувати із зачинених квартир трьох річних дітей

Відвернули трагедію — врятували життя. Трускавецькі надзвичайники днями відвернули лихо на Івасюка, 3, що у Трускавці. Як розповів на щотижневій оперативній нараді у Трускавецькій міській раді начальник ДПРЧ №7 Володимир Гординський, до них поступив виклик від мешканців із Івасюка, Люди повідомили, що не бачать свого сусіда із третього поверху, до якого намагалися достукатися впродовж дня. На місце події оперативно виїхали надзвичайники, міліція та швидка допомога. У квартирі рятувальники виявили чоловіка, який лежав на підлозі. Медики надали потерпілому першу допомогу, тим самим врятували життя. За словами Володимира Гординського, дякуючи оперативним діям рятувальних служб міста та пильності сусідів – лихо вдалося відвернути.

— Потерпілому стало погано, йому була конче необхідна перша медична допомога. Тим паче, на газовій плиті чоловік залишив каструлю із водою. Ще б трохи і вона загорілася, бо вода у ній википіла, — підсумував, начальник ДПРЧ №7.