публічні закупівліУ Трускавці комунальники закуплять віники за ціною, в кілька разів вищою за ринкову

Комунальники в Трускавці запланували купити березові віники по 19 грн, тоді як на ринку їх продають по 5-11 грн.

Про це повідомляє ДНК з посиланням на «Наші гроші. Львів».

Як стало відомо з сайту публічних закупівель «Prozorro», комунальне підприємство «Парк Курортний» у Трускавці 22 січня підписало договір на постачання березових віників на 98,9 тис. грн з підприємцем Марком Ягуром.

Договір діятиме до кінця року. У «Prozorro» вказано, що комунальному підприємству потрібно 5205 віників, тобто в розрахунку до кінця року щодня комунальники матимуть 15 нових віників. Враховуючи суму договору, вартість одного віника становитиме 19 грн.

Водночас у самому договорі вказано лише загальну суму, а кількість березових віників та ціну за одиницю не зазначено. «Ціни на товар встановлюються у відповідності до діючих на момент поставки ринкових роздрібно-гуртових цін, затверджених постачальником і вказаних у накладних», – написано у документі.

Як повідомляють «НГ. Львів», в інтернеті березові віники пропонують за цінами 5-11 грн за штуку. Наприклад, віники та мітли по 5-6 грн або лише березові мітли – по 9,96 грн/шт, віники – по 10,92 грн/шт., а один із продавців підтвердив журналістам видання, що може продати п’ять тисяч березових віників по 6 грн/шт. без ПДВ.

«НГ. Львів» звернулися по коментар до представника КП «Парк Курортний» у «Prozorro «Галини Лудин, яка повідомила, що інформацію про віники може надавати лише після консультації з юристом, попросила зателефонувати через годину, а потім слухавку не брала.