Стоп РПЦБійці АТО, волонтери, громадські активісти на Фейсбуці створили сторінку «Стоп РПЦ в Україні», де повідомлятимуть усі випадки антиукраїнської діяльності священиків УПЦ (МП)

Про це 22 січня заявив у Києві Олег Коломоєць – Голова

ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» під час оприлюднення звернення до українського народу та керівництва держави, пише РІСУ.

Створити сторінку спонукали події в Запоріжжі, бо такі випадки, за словами Коломойця, відбуваються чи не щодня по всій Україні.

«Ми зрозуміли, що про це не можна лише говорити, треба допомагати один одному і звертатися до органів влади. Треба все відслідковувати, треба оприлюднювати всі ці події, випадки, коли люди звертаються до правоохоронних органів і отримують відмови», – сказав він.

Олег Коломоєць повідомив, що координатором сторінки «Стоп РПЦ в Україні» на ФБ стане ветеран 37-го ОМПБ м.Запоріжжя Юлія Дунданова. Окрім того, інформацію про антиукраїнську діяльність УПЦ (МП) поширюватимуть також на сторінці ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя».

«Висвітлюватимемо, як проходить розслідування запорізьких подій, а ми вже знаємо, що СБУ провела обшуки і знайшла зброю у бойовиків «Радомиру». Інформуватимемо, що відбувається в інших містах. Наприклад, відомо, що в Кривому Розі діють угрупування при УПЦ (МП). Все це ми відслідковуватимемо і будемо подавати запити до правоохоронних органів», – зазначив він.

«Запрошуємо усіх на цих ресурсах об’єднати зусилля. Жоден з нас окремо не зможе подолати цю проблему. Її актуальність і важливість полягає у тому, що вона постійно приховується», – додав Голова ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя».