14-18 грудня у м. Вількаси (Польща) відбувся Польсько-Український фестиваль з волейболу серед дівчат шкільного та студентського віку

У змаганнях брали участь команди дівчат школярів з міст Варшави, Гіжицько, Пляжний Львів, Нового Роздолу та команда спортивного клубу м. Трускавець (тренери О. Крамар, Н Чижик). Серед дівчат-студентів змагались команди з Варшави, Пляжний Львів, Катовіце та Львівського державного університету фізичної культури (ЛДУФК).

Як пише DROBRO, в перший день змагань нашим дівчатам не пощастило, в нових та незвичних умовах їм на старті довелось зустрітись з лідерами змагань Гіжецько-1. Перші два сети дівчата виглядали трохи розгубленими, в третьому стала проявлятись командна гра, але все ж таки поступились з рахунком 0 : 3. В цей же день наших спортсменок чекала зустріч з постійними суперниками по обласних змаганнях з командою Нового Роздолу. В цікавій та напруженій боротьбі трускавчанки поступилися 1 : 2.

Більше захоплюючих відео на Телеграм каналі DroBro7/24.

Другий день для команди з Трускавця почався вдало. Було здобуто перемогу над польками з Гіжицько — 2 з рахунком 3 : 0, та над командою зі Львова «Пляжний Львів» також 3 : 0. Слід наголосити, що в цей же день довелось грати ще й третю гру зі столичною командою Польщі. Для обох команд третя гра за день, через втому, давалась складно, та це не завадило дітям показати гарний волейбол. Боротьба була настільки запеклою та цікавою, а місцями і «валідольною», що більшість учасників фестивалю непокидали зал до завершення гри. Нашим дівчатам трішки невистачило впевненості на фініші вирішального сету, який закінчився з рахунком 25 : 23 і з загальним рахунком 2 : 1 на користь команди з Варшави. Також слід відмітити що в самих складних ситуаціях проявляли свої бійцівські якості всі без винятку дівчата, а саме: Іжик Ніна, Нагай Вероніка, Чижик Роксолана, Краснопольська Марта, Семінська Соломія, Ковальва Валерія, Штим Ксенія, Дребот Анна та наймолодша учасниця команди, вихованка Харківського ДЮСШ, Гармаш Маргарита.

Гравці зліва на право: І Іжик Ніна, Дребот Анна, Нагай Вероніка, Семінська Соломія, Гармаш Маргарита, Чижик Роксолана, Штим Ксенія, Ковальва Валерія. Сидить: Краснопольська Марта. Тренер: Чижик Наталія

  Трускавчанки дуже старались попасти в трійку призерів та невистачило буквально кроку. Незважаючи на це всі залишилися задоволені цим волейбольним святом, діти отримали ігровий досвід та мали змогу подивитись на гру більш досвідчених студентських команд.

За результатами ігор команди посіли наступні місця:

Серед школярів: 1 м. – Гіжицько- 1, 2 м. — Новий Розділ, 3 м. – Варшава, 4 м.- Трускавець, 5 м.- Гіжицько – 2, 6 м.- Пляжний Львів Серед студентів: 1 м. –ЛДУФК, 2 м.-Пляжний Львів, 3 м.- Катовіце, 4 м.- Варшава. Змагання були організовані на високому рівні. Призери та переможці отримали медалі кубки та грамоти, а всі учасники були нагороджені цінними подарунками і забезпечені проживанням та цікавим дозвіллям під час перебування у Польщі. Висловлюємо подяку організаторам заходу – Юхницькому Богдану Володивировичу – керівнику Львівського обласного спортивного товариства «ГАРТ», батькам вихованців, та тренерам.