небесна сотняТрагедія об’єднала всю Україну, в країні проходять масові заходи, пряма трансляція з Києва

У Києві співробітники поліції, спецслужб і рятувальники переведені на посилений режим роботи. Згідно з указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні», в столиці пройде ряд масових заходів.

Сам День Героїв Небесної сотні офіційно відзначається в Україні 20 лютого, але вже до кінця поточного тижня, в Києві почалися пам’ятні заходи, присвячені цій скорботній даті, повідомляє «Діалог. UA». За словами голови ДСНС Миколи Чечеткіна, на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, до чергування у столиці буде залучено близько 7 тис. чоловік особового складу та 2 тис. одиниць техніки.

Правоохоронцями починаючи з сьогоднішнього дня 18 лютого і 22 лютого включно, будуть встановлені металеві рамки і металошукачі в центрі Києва. Більш того, на в’їздах до міста поставлять фільтраційні блокпости. У Києві сьогодні вже відбулося пам’ятна хода на вшанування загиблих на Майдані активістів, учасники колоною пройшли по місцях зіткнень від Українського дому до вул. Інститутській. Поки що жодних інцидентів і сутичок на Майдані поліція не фіксує.

Зазначимо, що масові заходи протягом 4 днів будуть проходити по всій країні, у багатьох містах України відбудуться численні акції та пам’ятні мітинги з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.