РНБОПорошенко ввів у дію жорстку спецухвалу РНБО, яка шокувала проросійські ЗМІ в Україні

Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО, яке дозволить посилити захист України у сфері кібербезпеки і дасть можливість нанести серйозний удар по кремлівським виданням, що ведуть антиукраїнську пропаганду в Мережі.

Спеціальне положення «Про погрози кібербезпеки держави» наказує уряду ввести в дію механізм примусового блокування інформаційних ресурсів і сайтів за рішенням судових органів України.

Розробка зазначеної постанови дозволить надати слідчим і силовим органам цілий набір інструментів, що дозволяють ефективно розслідувати і блокувати сайти та інформаційні ресурси, які здійснюють підрив української держави.

Провайдерів і телекомунікаційні компанії зобов’яжуть надавати слідчим органам всю інформацію, яка потрібна для повної ідентифікації авторів підозрілої інформації та всього маршруту, через який здійснюється передача зазначених даних.

З участю українських спецслужб та СБУ будуть розроблені спеціальні заходи щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури та телекомунікаційних мереж країни, при цьому стратегічно важливі об’єкти повинні бути захищені від інформаційних програмних продуктів та обладнання телекомунікацій, які були розроблені на території країни-агресора.