СотникРосійський журналіст Сотник зазначив ознаки катастрофи, яка насувається на ерефію

Вельми примітна історія трапилася в Московії. Там екс-директор «віджатої» кондитерської фабрики «Меншовик» відкрив стрілянину по новим власникам. Інцидент дуже примітний. Таку думку висловив відомий російський журналіст і блогер, непримиренний критик путінського режиму Олександр Сотник, передає ДНК.

Варто відзначити, що трагедія трапилася 27 грудня в Москві. Нові власники прибули в «Меншовик» переймати керівництво. Там у них трапилася перепалка з колишнім співвласником Іллею Авер’янова,

який, розлютившись, відкрив вогонь по недругах. Він смертельно поранив їх охоронця, після чого зник з місця події. Незабаром чоловіка заарештували.

Коментуючи ситуацію, Сотник зазначив, що сталось банальне рейдерське захоплення підприємства, що закінчилось трагічно. Авер’янова, який захищав своє майно і життя, упевнений журналіст, «впаяють» повний термін. Сотник також звернув увагу, що завдяки нікудишній внутрішній політиці Кремля подібних інцидентів в ерефії останнім часом стає все більше. «В принципі, так і виглядає модель початку громадянської війни в ерефії, до якої семимильними кроками веде країну і її населення нинішня окупаційна влада», — констатував Сотник.

І трохи з блога автора