новини з окопівЯ щиро дивуюся «западенцям», які продовжують повторювати як мантру — «Україна єдина! Схід — ми з Вами! Донбас, сьогодні ми будемо говорити по-російськи в знак солідарності з тобою…» і так далі і тому подібне

Якщо б я жив у Львові або у Калуші, я б давно кричав на кожному перехресті — «Йдіть куди хочете, дайте нам жити гідно! Ви зає@али конкретно. Сидіть в своїх копанках далі і несіть в дзьобах бабло донецькій мафії.»

Я вже згоден, щоб від’єдналися нахрен східні області разом з моїм будинком до чортової матері. Я не можу більше бачити на вулицях дебільні беззубі пики які чекають пришестя Путіна, який їх забере до себе і дасть їм пенсію і головне — роботу. Робота дурнів любить як відомо.

Раби, натуральні раби і бидло! А бидло любить батіг. Схід ніколи не розумів нормальних слів. Тільки силу і твердість.

Тут звикли підлабузнюватися перед начальством, запобігливо заглядати йому в очі, нести «могоричі», стукати на сусіда, збирати плітки і обсирати за спиною будь-кого, навіть самого близького…

Я звик вважати так — «Якщо хочеш пізнати людину, не слухай, що про нього говорять інші, краще послухай, що він говорить про інших. І я наслухався достатньо.

Нехай навіть все владнається у нас на сході і сепаратистів розженуть, але нічого не зміниться в людях!!! Як з цим народом будувати європейську державу, якщо вони звикли харчуватися з чужого городу і жерти недоїдки з панського столу ? Їм стає погано коли звучить гімн, вони не можуть без злості дивитися на тризуб і прапор. Я це знаю на сто відсотків, тому що живу поруч з ними.

Правильно сказала дівчинка: — «Ніколи ми не будемо братами.» І це сказано не конкретно до росіян, а тим безхмарним ідіотам про яких я зараз говорю. Я сам росіянин, половина Сибіру з таким прізвищем, але я з нею повністю згоден. Їх цікавить не сама Росія і російські берізки, їм потрібна пенсія та зарплата в рублях. Вони як повії готові лягти під кожного у кого є гроші. Відсутні гідність, честь, гордість, немає ніяких принципів і понять. Я зустрічав у своєму житті багатьох дівчат які шепотіли на вухо про любов до тих пір, поки у мене не закінчувалися гроші або не з’являвся на горизонті чувак з баблом або на крутій тачці. Гроші, гроші, гроші. Напувай, нагодуй, купи сигарет і роби, що хочеш, хоч витирай ноги…

Всі зараз істерично кричать: — «Де Аваков? Чому їх не стріляють? Юлька здала Крим і схід Путіну» і т. д. Ніхто нікого не може здати, поки він сам не здасться.

Не треба звільняти захоплені райвідділи — нехай сидять там, як ми стояли на майдані три місяці, хай їм носять бабусі бутерброди, чай і свої пенсії. Нехай вийдуть студенти в підтримку, шахтарі виповзуть з копанок і покажуть свою єдність. Впевнений, що довше двох тижнів вони не витримають і виповзуть самі як ховрахи з нори. Менти вміють тільки ловити шпану з коробкою конопель і тих, хто п’є пиво в парку. СБУшники тільки кришували ігрові автомати і збирали інфу на таких балакучих як я. Їм не потрібна нова влада, їм необхідно ціною людських життів утримати під контролем свої вотчини з безмозкими рабами, готовими орати від зорі до зорі за миску рису і кухлик бражки.

Нехай від’єднуються і я подивлюся як московські хлопці відіжмуть підприємства у Ахметова і йому подібних васалів. Як москва буде дотувати збиткові шахти, як будуть платити пенсії і зарплати. Одні Робінзони вже від’єдналися разом зі своїм островом, тепер під пісню Лози будуть плавати на плоту до улюбленого шизофреніка Путіну.

І ще наостанок хочу попросити тих, хто відстоював на Майдані гідне майбутнє для України:

— Не лийте бруд на тимчасовий уряд, потрібен контроль, але не плітки і істерика. Ці люди звалили на плечі величезний тягар. не кидайте в них камінням інакше спрацює на користь тих, хто віддавав накази вбивати. Зараз у Кабміні працюють окрім представників партії Тимошенко і представники Свободи. Припиніть тролити ЮВТ хоча б до виборів, вона гідно себе повела і не втекла за кордон, а отримала термін і могла б сидіти досі і можливо не вийшла б ніколи. Вона тим самим привернула увагу Європи і США. Самі ми б не впоралися з режимом кривавого Януковича.

Майте совість і будьте мудрішими! Я все сказав, тепер можете кидати в мене палицями.

В’ячеслав Савельєв