Михайло МалащакРодина трускавецького депутата від «Батьківщини», маючи річний дохід у мільйон, отримує субсидію

Торік депутат Трускавецької міської ради від партії «ВО «Батьківщина» Михайло Малащак отримав від підприємницької діяльності 979, 53 тис. гривень доходу.

Про це депутат повідомив у своїй електронній декларації за 2017 рік. Ще 37 тис. грн. Михайло Малащак задекларував як прибуток від відчуження рухомого майна.

Депутат має квартиру, площа якої 114, 8 кв. м, де йому належить 25% прав власності, і стільки ж дружині – Олександрі Малащак. Окрім цього, будинок у Трускавці — 271 кв. м, придбаний у 2014 році за понад мільйон гривень, де депутат є стовідсотковим власником.

Михайло Малащак задекларував чотири земельні ділянки: три з них – у місті-курорті, одну – у Модричах, площею 400 кв. м. У власності трускавецького депутата також — кіоск, гараж та чотири автомобіля. Останній з них — Hyundai Tucson 2005 року випуску — Михайло Малащак придбав у 2016 році, вказавши його вартість у декларації – 42 300 грн. Ринкова ж ціна такого авто становить близько 200 000 грн.

Михайло Малащак зберігає готівкові кошти – 190 тис. грн. та 24 тис. доларів. Ще 20 тис. доларів він позичив третім особам, а 4,5 тис. тримає у дорогоцінних металах. Його дружина задекларувала 3 тис. євро готівки.

Не дивлячись на такі пристойні статки, родина постійно користується допомогою держави у сплаті житлово-комунальних послуг. У 2017 році Олександрі Малащак була нарахована субсидія у розмірі 7 336 грн., у 2016 році – 2 229 тис. грн.!

Нагадаємо, що Михайло Малащак вже вдруге обраний депутатом міськради, під час минулого скликання він пройшов від Народної партії. У 2015 році напередодні виборів до місцевих рад встановив на своєму виборчому окрузі скульптуру Матері Божої.

Після публікації Статті в коментарях зав’язався невеликий діалог між автором і «героєм» допису.

Михайло Малащак

Михайло Малащак

Михайло Малащак

Михайло Малащак

Михайло Малащак

Ольга КУЦ

Джерело: Джерела Трускавця