Обстановка в ЄреваніПротестуючих закидають гранатами і стримують колючим дротом — подробиці і кадри

Основна мета мітингувальників — не допустити висунення проросійського кандидата і екс-президента Вірменії Сержа Саргсяна на пост прем’єра.

Сутички демонстрантів з поліцією йдуть другий день поспіль у багатьох містах Вірменії — поліція застосовує проти демонстрантів сльозогінний газ. Сьогодні, 16 квітня, обстановка загострилася до краю, передає ДНК з посиланням на «Російський Діалог».

Повідомляється, що в ході мітингу в Єревані невідомими були кинуті гранати, через що прогриміли кілька вибухів. Поранені є як з боку мітингувальників, так і з боку поліції. Хто кидав гранати — на даний момент встановити не вдалося.

В Єревані посилюються заходи безпеки, перед мітингувальниками поліція тягне колючий дріт, щоб перешкодити їх просуванню вперед, проте в деяких місцях учасники протестів все ж прорвали кордони поліції, через що відбулися нові зіткнення.

За словами очевидців, поліція б’є демонстрантів кийками, намагаючись таким чином змусити їх припинити протест. Поки протестувальники не збираються здаватися і заявляють, що їхня акція протесту проти висунення Саргсяна на одну з головних посад країни буде продовжена.