Студентський баскетбол — один із найбожевільніших видів спорту у світі, на який можна робити ставки, і щоразу він викликає неабиякий поспіх через хаос, який може статися будь-якої ночі. Зазвичай студентські ставки на баскетбол набирають обертів, коли ми прямуємо до березневого божевілля, але з листопада по квітень є маса ігор, які повинні дати нам велику перевагу протягом тривалого сезону, якщо ми будемо ретельно оцінювати кожну команду щоразу. єдина ніч. Спробуйте ставки на спорт на сайті https://parimatch-bet.com.ua/

Будьте обізнані та залучені

Це, безумовно, найважливіше правило для мене в кожному окремому виді спорту, але особливо в нішевих і студентських видах спорту більше, ніж у будь-якому іншому з безлічі причин. Популярність кожного виду спорту у сфері спортивних ставок і звітність про травми навколо кожного виду спорту часто можуть визначати вашу перевагу в дуже значній мірі залежно від ситуації.

Студентський спорт має менше національних звітів щодня, і немає нульових обмежень або вимог NCAA, коли йдеться про будь-які звіти про травми. Командам не потрібно публікувати таблицю глибини, звіт про травми, стартовий склад чи будь-що інше щодо інформації про їхню команду, яка готується до гри, і вони можуть відверто брехати, вступаючи в гру, поводячись так, ніби хтось буде або не буде грати, поки він насправді робить навпаки.

Зі збільшенням використання засобів масової інформації в усіх аспектах життя, на такі речі, як правило, ставляться зневажливо, але вони можуть траплятися, і іноді трапляються. Тому усвідомлення цих можливостей і врахування ситуацій, коли можуть статися дивні речі, може дати вам велику перевагу.

Скориставшись невизначеністю чи пізніми новинами, це найпростіший спосіб отримати перевагу в спортивних ставках, якщо ви можете бути достатньо швидкими, і набагато простіше перевершити новини в студентському баскетболі, ніж у НБА чи НФЛ. Адам Шефтер не йде на свою сторінку в Twitter, щоб оголосити, що стартовий розігруючий захисник «Цинциннаті» не зіграє сьогодні ввечері, і саме тут ви дійсно можете отримати перевагу в ставках на студентський спорт і студентський баскетбол.

Навчіться швидко й ефективно знаходити інформацію про ці команди на основі розуміння того, які онлайн-форуми можуть допомогти вам швидко знайти надійні новини. У суботу вдень ви можете знайти два-три звіти щотижня про студентів або місцевих репортерів, які розповідають про травми та таке інше, що насправді не враховується в рядку, якщо це нові ситуації.

Зараз майже неможливо завжди знаходити ці речі, якщо ви просто робите це, коли у вас є вільний час, але це не означає, що ви не можете спробувати визначити ситуації, які вже містять певну невизначеність, або використовувати свої загальні знання , щоб ваша перевага до певної міри. Можливо, зберіть списки у Твіттері або налаштуйте сповіщення Google для кількох великих команд, які мають велику кількість ударів, і стежте за кількома ситуаціями, коли це можливо, або просто зверніть увагу на гравців, які мають травми, надані школою, коли вони опублікують інформацію.

Хоча інформації в студентському баскетболі небагато, ви можете її знайти, якщо по-справжньому впоратися з нею, і один гравець у студентській грі може з легкістю отримати від п’яти до восьми очок. Ці хіти нелегко знайти, але немає нічого, що дасть вам більше цінності лінії, ніж перейти до деяких нестандартних новин про травми, перш ніж букмекер зможе змінити лінію.

Зрозумійте перевагу домашнього майданчика

Домашній майданчик є величезною перевагою в студентському баскетболі через енергію, захоплену меншою ареною по всій країні з купою божевільних підлітків, які божеволіють понад дві години. Ми завжди говоримо про досвід, і я вважаю, що нам не вдається скорегувати свої думки про досвід з плином сезону.

Я вважаю перевагу домашнього майданчика набагато більше для недосвідчених команд і на початку року для цих команд, і я вважаю, що ви повинні скоригувати свої думки щодо кожної команди з індивідуального рівня. Для мене завжди є плюсом робити ставку на виїзну команду у ворожому оточенні, коли я знаю, що у них хороший тренер і лідер, який ідеально справляється з м’ячем.

Найважливішим для мене є те, як команди реагують на труднощі, коли вони виходять на дорогу, хто бере верх і загальний спокій команди в таких ситуаціях. Як правило, наявність хорошого тренера та сильного лідера допомагає командам залишатися врівноваженими, але іноді зірковий першокурсник стає лідером, або чудово підготовлена ​​команда виглядає розгубленою, коли її б’ють по роті.

Не прив’язуйтесь до однієї стратегії, але я вважаю, що кілька разів спостерігати за діями команд у таких ситуаціях багато скаже про те, як вони реагуватимуть наступного разу, коли їм доведеться мати справу з труднощами. Я завжди намагаюся принаймні переглянути останній раз, коли команда стикалася з такою ситуацією, перш ніж сліпо робити ставки на них у ворожому оточенні.

Розглянемо сценарій гри

Студентський баскетбол — це мій улюблений вид спорту, де я ставлю на аутсайдерів у дещо близьких іграх через цінність, особливо вдома. Ми часто бачимо, як пристойна команда Power 5 грає з командою з 15 кращих і має від трьох до восьми очок аутсайдера вдома, і мені дуже подобається робити ставки на їхню перемогу в таких сценаріях з додатковою вартістю, яка приходить із грошової лінії.

Це не завжди так, і вам завжди потрібно враховувати все, що відбувається в грі, як-от, можливо, розглядати, якій команді ви б хотіли виконати штрафні кидки або кидки на останній секунді. Якщо ви робите ставку на аутсайдер у п’ять балів на спред, а не на грошову лінію, це має бути тому, що ви вважаєте, що значення спреду, отримане зайвими п’ятьма балами, є більш цінним.

Це частіше трапляється з командою без справжнього ближнього гравця, яка може насилу закінчувати ігри, де ви не довіряєте їм завершити гру, і ви хочете отримати п’ять очок. Є багато причин робити ставки в будь-який спосіб, але розгляньте всі можливі варіанти, щоб максимізувати свою довгострокову цінність