молочний ринокВолодимир Білоган: У центральному критому ринку є більше сотні вільних місць для торгівлі молочною та овочевою продукціями

У червні цього року адміністрацією КП «Дрогобицький

ринок» ще додатково створено 26 торгових місць в овочевій частині центрального ринку для щоденної торгівлі овочами та фруктами. Ці 26 торгових місць на сьогоднішній день є вільними.

Про це у понеділок, 29 липня, у ході щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста повідомив генеральний директор КП «Дрогобицький ринок» Володимир Білоган.

молочний ринок

У молочному ринку, який налічує 80 торгових місць, за словами Володимира Білогана, лише 8 зайнято на постійній основі. Окрім цього, ще 80 місць для торгівлі промисловими товарами можна облаштувати на ринку, що на вулиці П. Орлика.

Також, як зазначив генеральний директор КП «Дрогобицький ринок», на території міста є три діючі торгові майданчики, де можна реалізовувати продукцію: на вулиці М. Грушевсього (біля ЗОШ №14), вул. В. Великого (біля магазину «Світанок») та на вул. В. Великого поблизу автостанції №2.

«КП «Дрогобицький ринок» вжив усіх заходів та облаштував достатню кількість місць, аби охочі торгувати молочною та фруктово-овочевою продукціями могли робити це законно та у належних умовах. Однак, торговці не скористалися умовами, які ми їм надали, несанкціонована торгівля «з дороги» у центральній частині міста продовжується.

молочний ринок

Припинити стихійну торгівлю — це вимога громади міста. Дрогобичани говорять про це під час кожної нашої зустрічі чи то на виїзних прийомах, чи в інших ситуаціях», — наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Відтак Тарас Кучма доручив керівнику КП «Муніципальна варта» Євгену Блонському, залучивши поліцію, розпочати рейди з метою ліквідації стихійної торгівлі з вилученням торгової продукції.

молочний ринок

Міський голова наголосив, що ліквідація стихійної торгівлі це безпосереднє завдання правоохоронних органів також, тому, якщо на місцевому рівні поліцією не буде вжито відповідних заходів, виникатиме потреба звертатись у вищі інстанції.

КП «Дрогобицький ринок», своєю чергою, за дорученням міського голови підготує склади та холодильні місця, де зберігатимуть вилучену у торговців продукцію.

Долучатись до ліквідації стихійної торгівлі закликають і пересічних дрогобичан, відмовившись від придбання товарів і продукції на стихійних ринках.

Прес-служба ДМР