квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Швелер 10: характеристики, розмір, вага

Сфера застосування швелера 10 і  навантаження яке він витримує залежить не тільки від ширини полиць і товщини металу, але і від способу виготовлення, а також якості використаної сталі. Металевий швелер може бути гарячекатаний або гнутий. Останній варіант формується на спеціальних верстатах, де сировиною служать рулони зі сталі. Готові вироби діляться на вищу і першу категорію якості.

Гарячекатаний швелер має більшу вагу і різноманітність сортаменту.

Es_BzAagKkbzyHB9MGE1gjWR3-BRdVZCXP8MmDDCjDQyWHnpd9B-KhVbsK0iL0K60qWr8yYAhHBCfdGUdB2O_o8K8G6EW2t8Ogo4WksFlNL5AiXeJtqYeibp6FqTf64U84HYWwrn

Особливості гарячекатаного швелера

Згідно з  ГОСТом швелера можуть бути загального або спеціального призначення та відрізнятися формою і розмірами. Наприклад висота стінки може коливатися від 5 см до 40 см, а ширина полиць від 3,2 см до 11,5 см, відповідно маркування виробу відповідає висоті стінки. Якщо ми вибираємо швелер 10 це означає, що висота дорівнює 10 см, швелер 12 — 12 см і так далі. До того ж випускається 5 серій даного продукту. Стандартно довжина знаходиться в діапазоні від 2 м до 12 метрів, звичайно на металобазі можна замовити розрізання металу на необхідні відрізки. Купуючи необхідний розмір, візуально огляньте виріб і зверніть увагу на:

  • рівність бічного зрізу;
  • кривину в вертикальному і горизонтальному напрямку;
  • відхилення по масі якщо швелер спец. застосування.

За бажанням замовника довжина може перевищувати 12 м, а також залізо по вашому запиту покривається цинком або фарбою для захисту від іржавіння.

qg_yMVYiCOexXROtxiUQ8vGtWOgeW2SWr7AFiaCCtJkQZTzbyWAQi84pU2jrboGzBxm3pJkoNXtQ2AWVQhsV0wXRPiDkCUKLoRXFP0gqkwu0jEyyo2vHjFhYJciQws90p1OyySsp

Переваги холодногнутих швелерів

Рівнополочні металеві швелери можуть відрізнятися по точності виготовлення. Вони можуть бути:

  1. Звичайної якості, при маркуванні ставиться буква «У».
  2. Високої точності й позначаються літерою «А».
  3. Підвищеної точності, відповідно повинна стояти буква «Б».

Сировиною служить рулонна сталь. Вона може бути з великим відсотком вуглецю, що безпосередньо впливає на міцність швелера або низьколегованої. Вибираючи даний продукт звертайте увагу на ширину полиць і товщину листового металу. Крім цього не повинно бути сильного крутіння навколо поздовжньої осі, хвилястості полиць, кривини. До переваг такого фасонного металопрокату відноситься: красива, гладка поверхня, точні розміри, легкість поряд з хорошими експлуатаційними властивостями. Також немає швів, що сприяє рівномірному розподілу навантаження. Тому швелера широко застосовуються у виробництві та будівництві.

N2C6S4rMfnysWj7sX9yN39oEIS0TadFZOhMnayJ6gYnoevSnsyoiL1aGrSkTQj7GxIHlGv3Te9aanGeLTEbdGeFMeWGm8rmBb5PKoupeQ4hTIoORDU0l-GCyHUpWgKBXyrOAFnAG

Де використовується швелер

Універсальність швелера полягає в тому, що його легко монтувати, зварювати або закріпити на болти, заклепки, а притуливши один до одного отримуємо двотавровою балку, яка витримує великі навантаження. Тому його використовують для зміцнення каркасів, рам, ферм, стін, невеликих дверних, віконних прольотів. Адже швелер в першу чергу призначений підвищувати жорсткість металоконструкції збільшуючи опір вертикальних навантажень. Щоб збільшити міцність вже існуючої балки, швелер підійде як стійка. В автомобілебудуванні, також для фургонів, причепів і сільгосптехніки, в якості рам та опор використовується швелер. Придбати швелер 10 ви можете в Dimax TD.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

1 Коментар

  1. русская:

    Они нас до того доведут, что кандидаты будут добиваться голосов избирателей под лозунгом: «Я добьюсь отмены дискриминации по медицинскому признаку!»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.