Сфера застосування швелера 10 і навантаження яке він витримує залежить не тільки від ширини полиць і товщини металу, але і від способу виготовлення, а також якості використаної сталі. Металевий швелер може бути гарячекатаний або гнутий. Останній варіант формується на спеціальних верстатах, де сировиною служать рулони зі сталі. Готові вироби діляться на вищу і першу категорію якості.
Гарячекатаний швелер має більшу вагу і різноманітність сортаменту.
Згідно з ГОСТом швелера можуть бути загального або спеціального призначення та відрізнятися формою і розмірами. Наприклад висота стінки може коливатися від 5 см до 40 см, а ширина полиць від 3,2 см до 11,5 см, відповідно маркування виробу відповідає висоті стінки. Якщо ми вибираємо швелер 10 це означає, що висота дорівнює 10 см, швелер 12 — 12 см і так далі. До того ж випускається 5 серій даного продукту. Стандартно довжина знаходиться в діапазоні від 2 м до 12 метрів, звичайно на металобазі можна замовити розрізання металу на необхідні відрізки. Купуючи необхідний розмір, візуально огляньте виріб і зверніть увагу на:
За бажанням замовника довжина може перевищувати 12 м, а також залізо по вашому запиту покривається цинком або фарбою для захисту від іржавіння.
Рівнополочні металеві швелери можуть відрізнятися по точності виготовлення. Вони можуть бути:
Сировиною служить рулонна сталь. Вона може бути з великим відсотком вуглецю, що безпосередньо впливає на міцність швелера або низьколегованої. Вибираючи даний продукт звертайте увагу на ширину полиць і товщину листового металу. Крім цього не повинно бути сильного крутіння навколо поздовжньої осі, хвилястості полиць, кривини. До переваг такого фасонного металопрокату відноситься: красива, гладка поверхня, точні розміри, легкість поряд з хорошими експлуатаційними властивостями. Також немає швів, що сприяє рівномірному розподілу навантаження. Тому швелера широко застосовуються у виробництві та будівництві.
Універсальність швелера полягає в тому, що його легко монтувати, зварювати або закріпити на болти, заклепки, а притуливши один до одного отримуємо двотавровою балку, яка витримує великі навантаження. Тому його використовують для зміцнення каркасів, рам, ферм, стін, невеликих дверних, віконних прольотів. Адже швелер в першу чергу призначений підвищувати жорсткість металоконструкції збільшуючи опір вертикальних навантажень. Щоб збільшити міцність вже існуючої балки, швелер підійде як стійка. В автомобілебудуванні, також для фургонів, причепів і сільгосптехніки, в якості рам та опор використовується швелер. Придбати швелер 10 ви можете в Dimax TD.
Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
Они нас до того доведут, что кандидаты будут добиваться голосов избирателей под лозунгом: «Я добьюсь отмены дискриминации по медицинскому признаку!»