квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Нотаріальні контори: особливості роботи та перелік послуг

Безумовно, кожен з нас хоч раз у житті звертався за послугами до нотаріуса. Проте далеко не всі знають про повний перелік послуг цих спеціалістів. До того ж, часто виникає питання: у якому разі варто звертатись до нотаріуса, а коли до адвоката чи юриста? Ми розповімо детальніше про особливості роботи цих фахівців та наведемо перелік їх послуг. Якщо ж вам потрібна нотаріальна контора з висококваліфікованими спеціалістами, рекомендуємо звертатися до Ольги Радзієвської, де ви зможете отримати консультації та нотаріальні дії стосовно найрізноманітніших питань: від оформлення договору купівлі-продажу житла до написання заяви про прийняття спадщини. Давайте подивимось, які ще послуги пропонують такі фахівці.

notarial

Перелік основних послуг, які надають нотаріуси

Довіреності. Сучасні нотаріуси засвідчують безліч видів довіреностей, в тому числі на розпорядження транспортними засобами, коштами, вкладами та рахунками, на отримання пенсій та допомог, продаж і придбання майна і багато іншого. У будь-якому випадку перед тим, як написати довіреність, варто проконсультуватися про правові наслідки. Вартість довіреності у нотаріуса буде залежати від вибору нотаріальної контори, до якої ви звернетеся.

Прийняття спадщини. Будь-хто з нас може стати спадкоємцем або спадкодавцем. Спадкові справи є на сьогоднішній день одними з найскладніших та спірних. Прийти до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини ви повинні в шестимісячний термін після смерті спадкодавця, в іншому випадку вам доведеться відновлювати пропущений термін прийняття спадщини через суд, що, погодьтеся, тільки додасть зайвих клопотів. Також спадкоємець має право написати заяву на відмову від спадщини.

Як дізнатися, чи написала особа заповіт? За життя спадкодавця про це дізнатися неможливо, тому що це нотаріальна таємниця. Після смерті можливого спадкоємця необхідно з паспортом і свідоцтвом про смерть свого спадкодавця підійти до будь-якого нотаріуса. У кожного такого спеціаліста є захищений доступ в єдину інформаційну систему, де можна отримати інформацію про те, чи залишав спадкодавець заповіт. Якщо заповіт є, то спадкоємець отримує інформацію, у якого нотаріуса він оформлений, і в тому випадку, якщо він зазначений в заповіті, зможе також отримати і його дублікат.

Дарування. Договір дарування заключається у випадку, якщо ви хочете подарувати, т.т. безоплатно передати у власність квартиру, будинок, автомобіль, ділянку та ін. Форма такого договору, за яким дарується нерухомість, або транспортний засіб, може бути лише письмовою та завіреною нотаріально. Подарувати можна тільки те, що є у вашій власності.

Договір купівлі-продажу. У разі придбання або продажу житлового будинку, квартири, земельної ділянки, авто, необхідно скласти договір купівлі-продажу. Саме у нотаріальній конторі здійснюється засвідчення такого договору.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.