квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Безпечний вейпінг: скільки можна зберігати рідину для електронних сигарет

Минуло всього півтора десятка років з моменту появи у продажу першої електронної сигарети, а сьогодні вже не залишилося місць на планеті, де б про ці пристрої не знали. Мільйони людей у ​​всіх країнах світу успішно кидають палити або хоча б знаходять для себе менш небезпечну альтернативу у вигляді гаджетів, що випускають пар з приємним ароматом повністю позбавлений смол та інших продуктів горіння.

вейпінг

Примітно, що з еволюцією електронних сигарет, змінювалися і рідини для них. Можна навіть сказати, що частка заслуги у величезній популярності вейпінгу належить численним рідинам, що пропонують користувачам найнеймовірніші смакові поєднання і мікси. І якщо в смаках та навіть складних рецептах і назвах преміальних жиж багато користувачів вже розібралися, то все ще є чимало людей, які до цих пір не знають про те, що цей продукт відноситься до групи тих, які вимагають до себе особливо відповідального ставлення.

Взагалі, рідина для вейпа https://cloudfall.com.ua/zhidkosti/ — продукт в якомусь сенсі харчовий, а тому має термін придатності і ряд вимог щодо зберігання та експлуатації, про яких кожному користувачеві електронних сигарет бажано знати з перших же днів переходу на «смачний пар».

Термін придатності рідини для вейпа

Варто відразу ж зазначити, що термін придатності рідини для електронних сигарет, придбаної в магазині, може бути найрізноманітнішим. За великим рахунком якихось суворих стандартів і норм, що регламентують цей показник досі немає. Саме з цієї причини користувачам доводиться розраховувати лише на сумлінність та відповідальність виробників, які вказують дату виготовлення і термін придатності на упаковці. Найчастіше виробники, в залежності від особливостей використовуваних в їх продукції компонентів, вказують термін придатності від 1 до 3 років. В окремих випадках вказується також термін придатності рідини після її відкриття, оскільки в даному випадку в ємність потрапляє кисень, який сприяє прискоренню процесу окислення включених в неї компонентів і може істотно скоротити термін придатності.

Крім усього іншого, більшість виробників окремо відзначають, що термін зберігання їх рідин залежить і від особливостей зберігання. Наприклад, якщо запечатаний флакон з рідиною зберігається в темному прохолодному місці, термін придатності буде максимальним. А ось термін придатності для ємностей, які знаходяться в теплі і під частим впливом сонячного світла, істотно скорочується.

Як розпізнати зіпсовану рідину

В умовах, коли точні терміни придатності рідини не вказані виробником, або у користувача виникають проблеми з визначенням терміну придатності створеного ним самозамісу, на допомогу прийде найпростіша увага. Як правило, рідина, термін придатності якої минув, істотно зміниться, як на вигляд, так і на смак. У більшості випадків рідина потемніє, а її смак стане не таким вираженим. Може навіть з’явитися сторонній присмак. Примітно, що найчастіше в її складі псується саме нікотин, який схильний до окислення і провокує зазначені вище ефекти.

З цього випливає, що рідини без нікотину можуть зберігатися довше, тому вейпери, які парять безнікотинові суміші, менш обмежені в умовах зберігання своїх улюблених жиж. Зрозуміло, не варто забувати і про те, що існують рідини, які спочатку мають досить темний колір, в їхньому випадку визначити момент, коли використання стає небажаним, доводиться лише за смаком. В цілому ж, якщо рідина давно лежить і не використовується, а ви не можете згадати навіть терміни відкриття флакона, краще не ризикувати здоров’ям і відправити її у смітник.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.