монумент СлавиНа вул. Стрийській у Львові тривають роботи зі встановлення риштування для демонтажу стели монумента Слави, яка перебуває в аварійному стані

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради,

посилаючись на Галицьку районну адміністрацію, передає ДНК.

Роботи виконує ФОП Роман Хома, з яким адміністрація підписала угоду на проведення цих робіт. Змонтувати риштування планують до кінця дня.

монумент Слави

«У понеділок ми підписали нову угоду з ФОП Роман Хома. Підрядник вже розпочав підготовчі роботи – встановлення риштування. Сьогодні до кінця дня монтаж риштування планують завершити», — повідомив голова Галицької РА Андрій Зозуля.

Нагадаємо, угоду з компанією «Альтера», яка мала провести демонтаж аварійної стели монумента Слави на вул. Стрийській у Львові, було розірвано, оскільки компанія повідомила про вихід з ладу основних засобів, потрібних для виконання цих робіт.

У квітні сесія ЛМР виділила понад 400 тис. грн на обгородження монумента Слави. У вересні комісія у Львівській міській раді отримала висновки щодо способів демонтажу монумента Слави на вул. Стрийській та оголосила тендер на визначення підрядника.