відкриття садочківДрогобицькі садки будуть готові відновити роботу з 10 червня, Кабінет Міністрів України дозволив їм запрацювати

З 25 травня працівники дитячих садочків, які починаючи з 2

квітня не працювали, виходять на роботу та готуватимуть садки до прийому діток.

Про це у четвер, 21 травня, під час чергового засідання сесії дрогобицької міської ради повідомив начальник відділу освіти ДМР Петро Шев`як, передає Д-НК.

Посадовець зазначив, що відновлюватимуть роботу не всіх садків одразу, а поступово. Спершу запрацюють лише 3 садки:

  • ЗДО №20 «Верховинка», що на вулиці Володимира Великого,
  • ЗДО №27 «Віночок», що на вул. В`ячеслава Чорновола
  • ЗДО №30 «Волошка», що на вулиці Пилипа Орлика.

Відбір садків здійснювали за кількістю заявок батьків про готовність відновити відвідування дитиною закладу дошкільної освіти.

Головний освітянин Дрогобича наголосив, що садки прийматимуть дітей дотримуючись усіх норм безпеки. Для кожного закладу закуплять термометри, якими щоденно вимірюватимуть діткам температуру, закуплять передбачені індивідуальні засоби гігієни, а вихователів тестуватимуть на відсутність захворювання на СOVID-19. Батьки не матимуть права заходити на території садочку, няні чи вихователі забиратимуть діток при вході.

Роботу решти садків, за умови, якщо перші три запрацюють з 10 червня, відновлюватимуть, враховуючи їх ймовірну наповнюваність. Адміністрація закладу попередньо контактуватиме з батьками для проведення опитування чи віддаватимуть ті дітей у садок.