сєпари ХарковаЩодо події яка відбулася днями у Харкові де дурепа спробувала відправити ветерана АТО «до бандер у Львові»

Шокуюча історія сталася в одному з супермаркетів Харкова. Там касирка нахамила за українську мову покупцеві, який опинився колишнім бійцем АТО. Кричущий інцидент прокоментував відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький, передає ДНК.

Військовослужбовець Павло Помисов-Несміянов дорікнув касиру за те, що та не звертається до покупців на мові своєї країни. На це він отримав агресивну відповідь, характерну всім любителям кривавого «рузьке міру».

Так, дівчина спробувала переконати військового в тому, що ерефія нібито незабаром захопить Харків і викорінить там українську мову. «А якщо хочете говорити українською, то вам потрібно їхати до «бандер»у Львів», — нахабно видала касирка.

Примітно, що АТБ негайно звільнило любительку кривавого «рузьке міра», що кличе до свого міста ворожі танки. За інцидент компанія принесла вибачення. Голобуцького сильно обурила поведінка дурної касирки.

«Вона справді не розуміє що «ерефійським танкам в місті все одно, скільки разів вона плюнула в портрет Бандери і наскільки принципово відмовлялася від державної мови. Її будинок зруйнують так само, як і інші. І її сім’я загине з такою ж точно ймовірністю, що і ненависні їй харківські «бандери» «, — з гіркотою констатував політтехнолог.