Яна Микитин - теніс у ТрускавціЗ 25 по 29 березня у м. Рівне команда ДЮСК «Спортовець» брала участь у Всеукраїнському юнацькому турнірі з тенісу «Айвенго Cup 1» серед учнів до 12 років

На цьому турнірі, як повідомив заступник директора ДЮСК з навчально-виховної роботи Ігор Гургула, змагались юні тенісисти з Львівщини, Закарпаття, Рівненщини, Волині, Тернопільщини, Хмельниччини та Чернівецької області. Трускавець представляли вихованки відділення тенісу ДЮСК «Спортовець» Микитин Яна та Добрянська Роксолана. Вихованки тренера ДЮСК Ігоря Микитина вибороли переконливі перемоги серед своїх ровесників у особистому розряді та зустрілись у фінальному поєдинку. На вершину п?єдесталу зійшла Яна Микитин, яка перемогла свою землячку з рахунком 4:0, 4:0.

У фіналі трускавчани зустрілися і в парному розряді. Дует Микитин Я.- Маслей М. ( м. Мукачево) виборов перемогу у пари Добрянська Р. – Дядченко А. ( м. Тернопіль ) з рахунком 5:3, 4:0.

Участь у Всеукраїнському юнацькому турнірі з тенісу «Айвенго Cup 1», який проводився за календарем федерації тенісу України, дав можливість юним тенісистам не тільки вдосконалити свою спортивну майстерність, а й набрати додаткові бали у рейтингу кращих тенісистів України.

Трускавецька міська рада