автобусні маршрутиУ водіїв перевірялась наявність дозвільних документів на проведення перевезень, в автобусах наявність кутків споживача та візуальної інформації

У вівторок, 11 квітня, відбувся спільний рейд з перевірки автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району за участю представників управління Укртрансбезпеки у Львівській області, Дрогобицької міської поліції та Дрогобицької райдержадміністрації.

Як повідомляє ДНК з посиланням на Дрогобицьку РДА в ході перевірки, що проводилась на автостанції №2 в місті Дрогобичі, автостанції в місті Стебнику та Трускавці було обстежено вісім маршрутів.

Також перевірялась наявність та справність вогнегасників, комплектація медичних аптечок технічна справність транспортних засобів та відповідність їх до вимог безпеки руху.
За результатами перевірки були складені відповідні акти та два адміністративних протоколи щодо порушень Закону України «Про автомобільний транспорт». На порушників-перевізників будуть накладені адміністративні стягнення.