Ерефійці в паніці«Вони можу перехопити всі наші ракети, а у нас немає шансів пробити їх захист!»

Російські військові попереджають китайських «партнерів», що в американців дуже серйозна протиракетна оборона. У Генштабі ЗС Росії розповіли, як ПРО США може перехоплювати російські ракети, гіпотетично випущені по американській території.

Заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу російської армії Віктор Позніхір на спільному російсько-китайському брифінгу з протиракетної оборони на Конференції по роззброєнню описав два сценарії, за якими система протиракетної оборони Сполучених Штатів зможе перехоплювати російські міжконтинентальні балістичні ракети (МБР).

Так, згідно з першим сценарієм, американський центральний комплекс, що знаходиться в Балтійському морі, перехоплює МБК, що стартувала з Європейської частини Російської Федерації. У другому сценарії моделюється перехоплення корабельним ПРО комплексом з акваторії Норвезького моря ракети, що стартувала з підводного човна.

Генерал повідомив, що можливості вогневих засобів системи американської ПРО включають близько 30 протиракет GBI, 130 протиракет Standard 3, 150 протиракет комплексів THAAD, розгорнутих на території Штатів, а також у складі Європейського та Азіатсько-Тихоокеанського регіональних сегментів протиракетної оборони.

«Така кількість вогневих засобів ПРО представляє серйозну загрозу для російського потенціалу стримування, особливо з урахуванням постійного ведення робіт з модернізації вогневих комплексів», — переконаний Позніхір.