Сочі під водоюЕрефійське місто Сочі, де вже 7 липня має відбутися матч Росія — Хорватія 1/4 ЧС 2018, буквально пішло під воду

На місто обрушилась тропічна злива. Жителі Сочі активно діляться в соціальних мережах жахливими кадрами

«біблійного потопу», передає ДНК.

Тропічна злива обрушилась на Сочі ще в ніч на п’ятницю, 6 липня. Дощ лив ще півдня, закінчившись тільки після 16:00 за місцевим часом. На місто всього за годину вилилась місячна норма опадів, в результаті чого віно перетворився на велику калюжу. Через відсутність нормальних стоків вода піднялася подекуди більш ніж на 1 метр, потопивши під собою автомобілі, будинки та інше.

Фактично берегова лінія змістилася на кілька кілометрів углиб материка. Жителі Сочі активно діляться в Мережі неймовірними кадрами потопу в місті, в яких машини йдуть під воду, а громадяни пірнають прямо в центрі міста. Примітно, що катаклізм стався в Сочі прямо напередодні вирішальної гри збірної Хорватії проти мокшан, які дивом прорвалися в 1/4 Чемпіонату світу з футболу — 2018.

Висока ймовірність, що зіграти в місті не вдасться. Влада ерефії з цього приводу поки зберігає загадкове мовчання, по всій видимості, сподіваючись, що все «розсмокчеться». Ходять активні чутки, що Кремль «купив» вихід збірної РФ в 1/4 ЧС — 2018.

Підозріло, але прямо напередодні матчу з хорватами ерефійські держбанки взялися за порятунок найбільшого в Хорватії рітейлера, банкрутство якого могло знищити економіку країни.