Сміттєпереробний завод у ДрогобичіТут ми висвітлимо вам декілька негативних фактів, які викликають сумніви стосовно самого будівництва сміттєпереробного заводу

Безумовно, зараз промисловість Дрогобича як ніколи потребує реанімаційних заходів. І тому питання будівництва великого підприємства з великою кількістю робочих місць, як наприклад, сміттєпереробний завод, мали б лише вітатися. Проте є свої «але».

Насамперед, наші владні бюрократи «допустили помилку» у проекті рішення стосовно назви підприємства: 7 травня на 61-й сесії Дрогобицької міської ради депутати проголосували за надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу німецькою компанією «Інсіл Німеччина УГ». А уже 17 травня на сесії почала фігурувати така компанія як ТзОВ «Інсіл Дрогобич», засновником якої є депутат Львівської обласної ради Чебаненко О. То хто ж таки буде будувати? Та й взагалі як Дрогобицька міська рада могла надати земельну ділянку у межах міста іноземній фірмі?
Ще один промах: у рішенні від 7 травня компанії надали землю у кварталі забудови М-16, яка є житловою зоною згідно генерального плану міста Дрогобича (район вул. Коновальця). Знову неуважно дивилися?! Наступний цікавий факт: у ТзОВ «Інсіл Дрогобич» входить із часткою 4% КП «КМГ». Проте, жодного рішення сесії ДМР чи то виконкому (як власника підприємства) стосовно цього питання не має. Як так сталося? І це залишається загадкою. Ну і наостанок, статутний фонд ТзОВ «Інсіл Дрогобич» складає всього 11,7 тис. грн. і, згідно з Законом України, несе відповідальність за свою діяльність у межах свого статутного фонду. Тобто, у випадку невиконання своїх зобов’язаннь перед громадою Дрогобича, у кращому випадку, можна розраховувати лише на компенсацію у межах цієї суми. Ось такі от незрозумілості і запитання. Хто понесе відповідальність за «незначні помилки» у документах? Питання риторичні, адже щось пояснювати громадськості, схоже, ніхто не збирається.

З повагою,
ГО «Дрогобицький Майдан»