відміна постанови - мер РадзієвськийДо Львова прибуло кілька десятків дрогобичан, які вимагали від суду об’єктивного розгляду апеляції

Сьогодні, 17 листопада, після багаторазових перенесень нарешті відбулося засідання у Львівському адміністративному апеляційному суді з розгляду скарги на рішення Дрогобицького міськрайонного суду щодо поновлення О. Радзієвського на посаді Дрогобицького міського голови.

До Львова прибуло кілька десятків дрогобичан, які вимагали від суду об’єктивного розгляду апеляції.

Суд задовольнив апеляційну скаргу Дрогобицької міської ради і скасував рішення Дрогобицького міськрайонного суду про поновлення О. Радзієвського на посаді Дрогобицького міського голови.

Представники дрогобицької громади зустріли це рішення схвальними вигуками і заспівали Гімн України.

Нагадаємо, що громадськість, а також значна частина депутатів вважають, що О. Радзієвський незаконно привласнив собі повноваження міського голови і оскаржили рішення Дрогобицького міськрайонного суду щодо поновлення його на посаді у Львівському апеляційному обласному суді. Оскаржено також видані О. Радзієвським, як міським головою, розпорядження про повернення на роботу та про поновлення Тараса Метика на посаді секретаря міської ради та звільнення з цієї посади Романа Курчика.

На сьогодні О. Радзієвський не входить до складу виконкому, з якого його вивела сесія міськради ще 25 лютого ц.р. під час розгляду заяви щодо припинення повноважень міського голови.