Школярі ТрускавцяПід час уроку діти переглянули мультфільм про суд, знятий в рамках грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів»

10 грудня суддя-спікер Трускавецького міського суду

Львівської області Тетяна Василюк та керівник апарату суду Віталій Корчинський провели «Урок справедливості» присвячений темі правосуддя для учнів 2 класу середньої загальноосвітньої школи №1 м. Трускавця. Про це інформує прес-служба Трускавецького міського суду, передає ДНК.

Школярі дізнались про діяльність суду, основні принципи судочинства, спрямовані на захист прав громадян, про притаманні судовій системі атрибути – символи судової влади, а також про права та обов’язки дітей. Також діти з захопленням переглянули презентацію на тему: «Права дитини» та поділились своїми враженнями.

Під час уроку діти переглянули мультфільм про суд, знятий в рамках грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Крім дискусійного та цікавого діалогу, школярі змогли спробувати себе у ролі суддів та чесно вирішити спір. Діти вражають своєю допитливістю, кмітливістю та щирим бажанням усіх помирити!

Зустріч проходила невимушено та в дружній атмосфері. Діти залишились сповненими приємних вражень від проведеного заходу. На згадку про зустріч школярі отримали наліпки з серії «Справедливці» та буклети з основними правами дитини.