забави дітейОсвітній процес у школах Дрогобича і Стебника інтенсивно триває – вчитимуться школярі до 23 жовтня

Такі останні дані озвучив 19 жовтня у «Кризовому медіацентрі» Дрогобича Олег Войцеховський, головний

спеціаліст з питань загальної середньої освіти ДМР. За словами пана Войцеховського – у навчальних закладах міста Котермака ситуація із захворюванням на коронавірусну недугу не носить критичного характеру. Це стосується, як педагогів так і учнів.

Із 1,5 тис. педагогів міста станом на 19 жовтня 10 вчителів перебувають на самоізоляції. Із них у 2 осіб – підтверджений діагноз COVID-19. Що стосується наших учнів – то відомо, що 59 школярів є на самоізоляції, із цієї кількості дітей наразі в 1 учениці підтверджений діагноз коронавірусної недуги», — повідомив Олег Войцеховський.

За статистикою пана Войцеховського станом на 19 жовтня – відвідуваність шкіл міста становить 95%. За баченням місцевого відділу освіти – навчання в школах відбуватиметься до кінця цього тижня, п’ятниці 23 жовтня. Відтак із 24 жовтня учні підуть на планові осінні канікули, які триватимуть впродовж тижня. Із 2 листопада, стартом робочого тижня, учні мають повернутися за парти, однак, це при умові збереження стабільного рівня епідзахворюваності на Дрогобиччині.