загроза паводків на ДрогобиччиніПротягом дня 27-28 травня очікується продовження підйому рівнів води з виходом на заплаву, підтоплення окремих будівель та господарських об’єктів

Служба у справах надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міста Дрогобича інформує Вас, що станом на 27 травня у зв’язку з випадіння сильних, місцями дуже сильних дощів, на ріках басейну Дністра спостерігається підйом рівнів води на 2,0 м, місцями – 2,5 м.

У зв’язку з реальною загрозою формування дощового паводка населенню необхідно вжити запобіжних заходів та дотримуватись наступних рекомендацій:

· Забезпечте відвід води з подвір’я житлових будинків, господарських будівель та присадибних ділянок.
· Заберіть з підвальних приміщень городину та продукти харчування. Зробить запаси продуктів харчування та питної води на 3 дні.
· Перенесіть більш цінні речі та продовольство на верхні поверхи або підніміть їх на верхні полиці.
· Утримайтесь від поїздок за межі місця проживання, а виїзд на особистому транспорті взагалі виключить. У разі необхідності користуйтесь транспортом підвищеної прохідності.

· Підготуйте документи, одяг, найбільш необхідні речі, запас продуктів харчування на декілька днів, медикаменти. Складіть все у валізу. Документи зберігайте у волого непроникаючому пакеті.
· Зберігайте спокій. Проінформуйте сусідів про отриману інформацію, надайте необхідну допомогу хворим, неповно справним та людям похилого віку.

· У разі неможливості самостійно залишити зону підтоплення, сповістіть про це районну службу ДСНС (тел: 101) та викликайте на допомогу спеціальну техніку. Не користуйтеся без потреби телефоном, щоб він був вільним для зв’язку з Вами.
· Уважно слідкуйте за повідомленнями органу місцевого самоврядування про обстановку на території міста та рекомендації щодо дій в умовах паводку.

Начальник відділу з питань
надзвичайних ситуацій та цивільного
захисту населення виконкому
Дрогобицької міської ради М. Летнянчин