змаганняМета навчань — відпрацювання вмінь та навичок з проведення пошуково-рятувальних та аварійно-рятувальних робіт на схожих об’єктах, налагодження співпраці з службами цивільного захисту регіону

В рамках проведення навчань пожежно-рятувальні підрозділи здійснили умовне гасіння пожежі в бункері пиломатеріалів. Пошуково-рятувальний підрозділ 2-го Центру швидкого реагування проводив роботи з пошуку постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації працівників підприємства, а також їх евакуацію із зони надзвичайної ситуації та передачу постраждалих бригадам медичних працівників.

В цей же час за легендою навчань на території підприємства виявлено підозрілий предмет зовні схожий на мінометну міну. Фахівці-піротехніки, які прибули на місце небезпечної знахідки, продемонстрували присутнім способи ідентифікації та методи вилучення, транспортування і знешкодження боєприпасів, а також довели основні правила поводження при виявленні таких знахідок.

Правильність дій учасників навчань була позитивно оцінена керівництвом.
Позитивно те, що під час таких навчань рятувальники мають змогу удосконалювати свої навички з ліквідації надзвичайних ситуацій, що допомагає їм краще виконувати свою роботу у реальних умовах.