Шахтарі ОРДЛОБлогер розповіла, як «кинуті» ерефією «брати» з Донбасу мріють знову дістати громадянство України

Громадяни з терористичних «республік» зараз починають розуміти, що «рузькій мір», за який вони так ратували пару років назад, — справжнє зло, крім розчарування і горя він їм нічого не приніс.

Хвалене «райське життя» разом з «братньою ерефією» так і залишилось словами, а на ділі — жорстка реальність, в якій жителям окупованого Донбасу ерефія показує їх справжнє місце. Одне з головних розчарувань сепаратистів з Донбасу — це зарплати і пенсії, які деякі отримали разом з громадянством ерефії.

Відомий блогер Олена Степова в інтерв’ю «апостроф» розповіла, що, коли зрадили Україну

жителі сходу нашої країни отримали ерефійське громадянство, серед них було багато шахтарів, вони впали в стан шоку, розраховуючи на шалені пенсії і зарплати. На відміну від України, ерефія не має гірського закону, гірникам в ерефії держава не дає безкоштовне побутове вугілля, більш того, в Мордорі не прийнято закон про підвищення престижності шахтарської праці. «І людина, яка отримувала в Україні 12 тисяч гривень пенсії відповідно до закону про шахтарську працю, який отримував 6 тонн безкоштовного вугілля, який мав певні пільги і можливість безкоштовно оздоровлюватися в відомчих санаторіях, отримавши громадянство в ерефії, не отримав нічого», — зазначила Степова.

Зараз ці люди мають 6 тисяч рублів пенсії і живуть вкрай скромно. Якщо ті ж шахтарі, що залишилися в «ДНР / ЛНР», можуть отримувати і пенсію від України, і пенсію від «республік», то в ерефії такої «халяви» просто немає. «І ось коли вони це з’ясовують, починають мені дзвонити: врятуйте, допоможіть, як відмовитися від ерефійського громадянства«, — додала луганський блогер.