Зоряна Грицик - ДрогобичНаприкінці травня відбулося підбиття підсумків обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості

Ініціатором згаданого конкурсу ось уже декілька років поспіль виступає Державна фіскальна служба України.

Цьогоріч конкурс «Майбутне країни – у мріях дитини» об’єднав в одному форматі три напрями дитячої творчості – художні (малюнок, плакат), літературні твори (твір, вірш, байка, казка, новела), а також комп’ютерна графіка (мультиплікація). Зацікавилися цим проектом понад 500 творчих дітей. Юні конкурсанти у своїх працях проявили зрілу громадянську позицію у поглядах на розвиток нашої держави – про це у своїх коментарях наголошувало авторитетне журі, до складу якого входили митці, журналісти Львова, представники влади, видавництв.

Похвально, що серед шести лідерів (по два у кожній номінації) дрогобицька другокласниця СШ №16 Зоряна Грицик із літературним твором впоралася бездоганно, ставши переможцем обласного етапу. Її робота надіслана на Всеукраїнський конкурс дитячої творчості. Зорянку першими привітали директор Дрогобицького палацу дитячої та юнацької творчості Оксана Герман та керівник Зразкової літературно-творчої студії «Любисток» Калерія Луценко, адже там вона вдосконалює свої навики. І, звісно, її батьки – Ярослав і Леся Грицики, а також колектив н/ч «Галицька Зоря», в якому вони працюють.

До речі, ще у 3-4 роки Зорянка проявляла свої здібності у редакційній аудиторії. За ці старання вона отримувала схвальні відгуки, і буквально на другий день придумувала щось нове, оригінальніше і цікавіше.

Тому радіємо і тішимося з першого досить таки успішного дебюту у конкурсі такого рівня. Нових Тобі здобутків і задоволення від всього того, що спроможний вифантазувати Твій розум.

 

Іларіон ПАНЬКІВ