новини з РФІстерика Соловйова та дзвінок Жириновського говорять про одне — росіяни починають усвідомлювати наслідки псевдопатріотического чаду

Дуже легко бути патріотом, коли їздиш на Мерседесі, говориш по Айфону, голишся Жиллетом і відпочиваєш в Іспанії. І зовсім інша справа, коли тебе накриває ковпак убогого «радянського» світу. Який відбирає всі останні досягнення людства, і дає в руки транспаранти «Крим-наш» і «Захід-проти нас». Накаркали, однак. Тепер Захід буде за будь-яку ціну зносити Путіна. Занадто він став небезпечний для всього світу.

Такий закономірний кінець будь-якого диктатора. Який починає з того, що вбиває свободу слова. Коли залишаються тільки 2 думки — диктатора і неправильне. Так вчинив Гітлер, заборонивши всі партії, крім нацистської. Потім перестав ходити на засідання комітетів своєї партії, щоб не вислуховувати інші думки. А в 1945 покінчив з собою.

Сталін протягнув довше, тому що спирався на індустріальну міць СРСР, відсутність консолідації на Заході, і на репресивну машину НКВС. Путін навряд чи протягне більше року-двох. У нього немає для цього нічого — ні «друзів» зовні, ні своєї промисловості, ні «ідейного» репресивного апарату, наскрізь прогнилого від корупції, ні бажання народу жити в умовах середньовіччя. Але він буде боротися до останнього подиху, підводячи свою країну і весь світ до дуже небезпечної межі.

Для Росії гіркоту поразки і падіння на дно буде болісним, але дуже потрібним фактором. Їй потрібно очищення за злодіяння останніх 100 років. За вбивство царя, голодомор 30-х, ГУЛАГ і репресії 37-го року. За пакт Молотова-Ріббентропа, окупацію Польщі і Прибалтики. За війну з Фінляндією. За Чехословаччину 68 року. За Афганістан 79-89 рр. За сучасні війни в Чечні, з Грузією, і з братською, ще зовсім недавно, Україною.

Врятувати Росію зможе тільки повне покаяння і вгамування своєї гордині. Як це зробила Німеччина. А поки вони котяться в прірву, намагаючись повести за собою весь світ.
Коли ж нас здивує ця «непередбачувана російська душа»?

Леся Кайдаш