розвал ерефіїЧерез величезні розміри своєї території московія знаходиться на межі розпаду

Сама країна збережеться в якомусь вигляді, але без Далекого Сходу та країн Північного Кавказу.

Схід бунтує, економічно регіон пов’язаний з Японією і Південною Кореєю. Незалежними також стануть кавказькі ісламські республіки, яких до ерефії колись приєднали силою.

Про це сказав в інтерв’ю OBOZREVATEL російський політтехнолог Станіслав Бєлковський, передає ДНК.

«Кавказ приєднали, щоб утримати Закавказзя. Оскільки регіону у ерефії немає, то і утримувати повідок, якщо немає собаки, нема сенсу. Чечні, Інгушетії і Дагестану потрібно надати незалежність. Але Кадиров противиться. Він хоче залишитися в складі РФ, за що отримує величезні кошти з бюджету. Якщо Кавказ стане незалежним, за рахунок чого він буде жити?», – здивувався Бєлковський.

З приводу Далекого Сходу, то за словами політтехнолога, на нього величезний вплив має не Китай, як вважають багато експертів, а Японія і Південна Корея. Японія навіть готова його анексувати, але не стане цього робити через високий рівень свого аристократизму.

«Колись у короля Едуарда VII, який відрікся від престолу у 1937 році заради одруження з розведеною американкою Уолліс Сімпсон, запитали, навіщо він це робить, король відповів, що «відректися від престолу, щоб прийняти його – це принцип аристократа. Потрібно отримувати тільки те, що належить тобі по заслугах». Зі схожим поглядом японці виступають і з приводу анексії Далекого Сходу. Вони просто чекають, коли він сам до них прийде», – вважає політтехнолог.