Дрогобицький міський центр соціальних служб, спільно з ініціативною групою «Жити чекаючи» Meta, NGO, що займаються підтримкою та супроводом родин безвісти зниклих військових, організували для цих родин спільну подорож на малу батьківщину Івана Франка.

Уже тривалий час для родин зниклих безвісти військовослужбовців організовують в громаді різноманітні заходи, надають психологічну, соціальну підтримку та допомогу. На базі центру працюють групи взаємопідтримки «рівний- рівному».

Такою емоційно-душевною стала спільна поїздка родин зниклих безвісти в село Нагуєвичі, що є історико-культурним заповідником Дрогобицького району.

Погода сприяла гостям побувати на усіх запланованих локаціях, а це і батьківська садиба Івана Яковича Франка, і літературно-меморіальний музей, і мандрівка лісовою стежкою, до художньо-меморіального комплексу «Стежка Івана Франка», де Іван Франко творив свої перші шедеври.

Закінчення заходу проходило на відпочинковій зоні в затишній альтанці, де сім’ї мали можливість поспілкуватися між собою, обмінятися враженнями та відпочити за пікніком. Для дітей були запропоновані активні ігри.

Щира вдячність керівництву історико-культурного заповідника за щирість та відкритість до добрих справ.

За підтримкою та допомогою, родини зниклих безвісти військових можуть звертатись за адресою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки 70, тел.: +380970586357.