Блокада ОРДЛОБлогер розповів, як блокада ОРДЛО показала залежність окупованих територій від України

Після «націоналізації» підприємств в окупованому Донбасі, тисячі людей вже зовсім скоро проклинаючи «руский мір» залишаться на вулицях. У «ДНР», наприклад, намагаються всіма силами приховати масштаби звільнень, де найближчим часом свої робочі місця втратять близько 3 тисяч осіб.

Єнаківські лікарі і популярний блогер Олександр Чернов розповів, що стоїть за так званою «націоналізацією», і як бойовики вже почали «кошмарити» простих працівників підприємств, повідомляє «Діалог. UA». Ось що з цього приводу Чернов написав у Facebook.

«Цікава інформація з окупованого Єнакієве. У зв’язку з «націоналізацією», частина трудового колективу ЄМЗ — Метінвест-СМЦ — треба, визнати, поки зовсім невелика: лише до півсотні працівників з майже 5000 «штатників» — прогнозовано написали заяви про звільнення з відпрацюванням 2 тижневого строку. Зрозуміло, це лише перші бажаючі за 3 дні березня покинути «потопаючий корабель». Зрозуміло, що їх буде в рази, якщо не на порядок більше, — вже в найближчі тижні. Це не рахуючи неминуче прийдешніх скорочень: так «підрядчикам» вже дали зрозуміти, що з 2500+ в найближчі місяці залишиться навряд чи половина… Багато «непрості» працівники вже пробивають можливість на звільнення, а «перекладу» на інші підприємства Метінвесту: Метінвест Маріуполь Метінвест Кривий Ріг… І, враховуючи, що очевидно скорочення в рази зарплат керівництву менеджменту, начцехів, головним інженерам… багато з яких досі отримували 30000+грн.- серед «непростих» «перевівшихся» і звільнилися — буде чимало! Але найголовніше в іншому: З четверга на 3-му поверсі заводоуправління та на 2-му поверсі будівлі «їдальні» помічені чоловіки 40+ в непоганих костюмах, які проводять короткі бесіди «за закритими дверима» з чималою частиною звільнених. Суть бесід зводиться: «Ви їдете на роботу в Україну. Але ваше майно і близькі вам люди тут залишаються… Ви, адже, будете сюди навідуватися… Нам про вас все відомо. І ми розраховуємо на наш з вами зв’язок і надалі… «Усе на рівні ввічливої офіціозності, не терпить альтернативної точки зору. Практично впевнений, що подібна «обробка» ведеться і в Донецьку, і в Макіївці, і в Алчевську…

Так що, Служба безпеки України — вже найближчим часом з’явиться можливість вербування десятків «подвійних агентів» і просто цінних інформаторів. Адже, 2 роки проживши-пропрацювавши, особливо на неостанніх посадах, навіть на «типу українському підприємстві ОРДиЛО — неминуче дізнаєшся дуже багато корисної для нашої(!) Перемоги інформації!» І, по темі: ПУМБ зарплатні картки ЄМЗ досі не просто не заблокував, але активно переводить їх з спочилого у ДеНеРе lifecell на МТС і продовжує виплати! Чекаємо 6-7 березня — дні отримання з\п за лютий: сумно передчуваю, що «гроші капнуть»… і їх левова частка, як і раніше, піде аж ніяк не на користь Україні!»