новини Дрогобича - спортУ підсумку до фіналу потрапили команди загальноосвітніх шкіл №2 та №10.

26-27 грудня у спортивній залі Дрогобицької ДЮСШ ім.І.Боберського проходив традиційний «Різдвяний кубок» із міні-футболу серед учнів 6-7 класів всіх шкіл Дрогобича і Стебника.

Команди спершу змагалися на груповому етапі, а згодом на стадії плей-офф.

У підсумку до фіналу потрапили команди загальноосвітніх шкіл №2 та №10. Гра за головний приз турніру була напруженою і драматичною. У першому таймі команда ЗОШ №10 вийшла вперед і почала грати від оборони, гостро контратакуючи. Але в наступній половині матчу гравці другої школи проявили неабияку волю до перемоги: перехопили ініціативу і зуміли забити два м’ячі, вміло розігравши штрафні удари. Другий гол влетів у сітку воріт команди десятої школи на останніх хвилинах матчу, тож часу, щоб зрівняти рахунок вже просто не було…

Отож, володарем «Різдвяного кубка» стала ЗОШ №2. Друге місце посіла ЗОШ №10, а третє – виборола команда ЗОШ №17.

Церемонію урочистого нагородження провели директор ДЮСШ Іван Файчак та головний суддя змагань Дмитро Курп’як. Капітани трьох найкращих команд отримали грамоти та кубки.

Грамоти отримали і найкращі гравці у своїх командах: Павло Козловський, Микола Пшеченко, Ігор Німилович, Дмитро Турик.

Організувало змагання відділення футболу ДЮСШ (старший тренер – Дмитро Курп’як).